Hizmet kalitemiz

Yurtlarımız M.E.B tarafından istenen depreme dayanıklılık raporuna sahiptir. 5 saniyede devreye giren jeneratör, paratoner, yangın alarmı, yangın merdiveni ve yangından etkilenmeyen yangın güvenlik kapıları, acil aydınlatma sistemleri ile su ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede su deposu ile dinlenme salonu mevcuttur.


Yurtta kalan öğrencilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek amaçlı gece görevlimiz vardır. Yönetim memurumuz öğrencilerimizin yurt yaşamına adaptasyon sağlamaları ve sorunlarına yardımcı olabilmek amacıyla mesai saatlerinde sürekli görev yapmaktadır. Hazırladıkları sosyal kültürel hizmetlerle (moral geceleri, sinema, tiyatro günleri, terasta çiğköfte partisi, yılbaşı gecesi vb.) öğrencilerimizin hoşça vakit geçirmelerini sağlamaktadırlar.


Tüm bu farklı konaklama mekanlarımızın yanı sıra yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizin güvenliği de bizim için olmazsa olmazlardandır. T.C. İçişleri Bakanlığının 5188 sayılı kanun ve uygulamasına ilişkin yönetmeliğin 10. maddesine göre Kütahya Valilişi izniyle M.E.B ruhsatlı yurdumuzda gece güvenliği gece görevlisi tarafından  sağlanmaktadır.


Binamızın tek girişi mevcuttur. Kapımız kırılmaz lamine camdan olup gece görüşlü kameralarla binamızın etrafı 24 saat görevlilerimizce izlenmektedir. Bütün bu yapılan işler, verilen hizmetler siz öğrencilerimizin kaliteli, huzurlu, güvenli ve ilerideki hayatınızda size unutulmaz arkadaşlıkların oluştuğu, evinizin rahatını sağlamak amacı ile sunulmuştur. Siz Öğrencilerimizi Yurtlarımıza Bekliyoruz. Değerli Veliler Gözünüz Arkada Kalmayacak...  • Ön kayıt
  • galeri
  • iletisim